ееее
 
 
Наші досягнення    

Вітаємо!!!

 

учнів НВК №9 - учасників міського кубку зі спортивного туризму "Юний турист", які посіли призові місця та отримали спортивні розряди

 

 

учнів, які посіли призові місця на конкурсі-захисті МАН:

 

Ковальчук Вероніка, 9-А, ІІІ місце

Вчитель Парфенюк А. В.

Макаров Даниїл, 9-А, І місце

Вчитель Гальчук Т. П.

Олійник Ірина, 9-Б, ІІ місце

Вчитель Паращук Н. А.

Брик Наталія, 9-В, ІІІ місце

Вчитель Замрій Г. В.

Гальчук Мирослав, 10-А, І місце

Вчитель Кульбаба Л. М.

Тітор Дар'я, 11-Б, ІІІ місце

Вчитель Юзвик С. В.

 

учнів, які посіли призові місця на олімпіадах:

з біології:

Олійник Ірину, 9Б – ІІ місце
Гальчук Ольгу, 11А- ІІІ місце
Кошель Святослава, 8Б- ІІІ місце
                      

Вчитель Паращук Н.А

Суховірську Марію, 8А – ІІІ місце                   

Вчитель Парфенюк А.В.

з географії:

Брильова Олександра 8-А- ІІ місце
Юзину Сергія 8-А – ІІ місце
Папаша Олексія 11-А – ІІІ місце

                        

вчитель Гальчук Т.П.

з історії:

Гоголь Анастасія 9Б- ІІ місце
                 

вчитель Кошельник В.В.

Гальчук Мирослав  10А- ІІІ місце
                 

вчитель Кульбаба Л.М.

 

з німецької мови

Шаран Єлізавету - 8-Аклас - ІІІ місце
                 

вчитель Берегова Л.В.

з англійської мови

Гоголь Анастасію -9Б клас - ІІІ місце

                        вчитель Костовський Г.Л.

з математики

Леньо Михайла, учня 6-А класу
Самара Руслана, учня 6-А класу,

які посіли ІІІ місце

Вчитель Ягіна І.О.

з української мови та літератури

Гоголь Анастасію -9Б клас - ІІІ місце

Вчитель Замрій Г. В.

Бутенко Олесю -11-А клас - ІІІ місце

Вчитель Саннікова Р. І.

з фізики

Забурмеху Андрія - 7В клас - ІІІ місце

Юзину Сергія - 8А клас - ІІІ місце

Вчитель Юзвик С. В.

з астрономії

Тітор Дар'ю - 11Б клас - ІІІ місце

Гончарук Інну - 10А клас - І місце

Вчитель Юзвик С. В.

з хімії

Юзину Сергія - 8А клас - ІІ місце

Моїка Олександра - 8А клас - ІІІ місце

Новіцького Віктора - 8А клас - ІІІ місце

Вчитель Парфенюк А. В.

з екології

Барчук Олена - 11А клас - ІІ місце

вчитель Гальчук Т.П.

з інформаційних технологій

Дідух Олександр - 11Б клас - ІІ місце

вчитель Смолієнко В. О.

 

 

 

 

 

 

 

переможців шкільної олімпіади з фізики
Місце         П.І. учня                       Клас
І                 Феденьків Анастасія    7-Б
ІІ                Забурмеха Андрій       7-В
ІІІ               Ящук Вадим                7-Б
ІІІ               Співінська Марія         7-А
І                 Юзина Сергій              8-А
ІІ                Брильов Олександр     8-А
ІІІ               Гняздовський  Кирило 8-Б
ІІІ               Савицький  Іван           8-А
І                 Єфімчук Назар            9-А
ІІ                Баранюк  Дмитро        9-В
ІІІ               Сапрун Вероніка                  9-Б
ІІІ               Бродська Дар’я           9-Б
І                 Гончарук Інна              10-А
ІІ                Ребрик Каріна             10-А
ІІІ               Колесник Ольга           10-А
ІІІ               Вафіна Дар’я               10-А
І                 Папаш Олексій            11-А
ІІ                Бутенко Олеся              11-А
ІІ                Гальчук Ольга             11-А
ІІІ               Тітор Дар’я                  11-Б
ІІІ                Сорока Вікторія                    11-Б

 

учнів НВК №9: Мевшу Ірину, Литвинюк Юлію, Данилюк Владу, Гнатюка Володимира, Кравчука Богдана, Папаша Олексія з ІІ місцем в екофестивалі "Свіжий вітер"

 

агітбригаду НВК №9 м. Хмельницького "Живчик" з І місцем у міському етапі конкурсу "Молодь обирає здоровий спосіб життя"

 

 

 

 

 

Так тримати!

 

 

 

   

 

Обдаровані і талановиті!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

2002

2005

2008

2011

Панчук Володимир

Шевчук Владислав

Кіт Анна

Ткач Сергій

2003

Власенко Ольга

Кузь Ілона

2012

Табачинська Юлія

2006

Вишневська Світлана

Лисюк Ольга

Прижко Кароліна

Кульбаба Олексій

Панасюк Олена

Невмержицька Анастасія

Коваль Наталія

Кур?яков Олександр

Сторожук Катерина

Сороколіт Тетяна

Катревич Марина

Мороз Дар?я

Ільчук Яна

2013

Гончар Катерина

Паращук Ольга

Подолян Вікторія

Бурлака Тетяна

Мартинюк Андрій

Слободян Тетяна

Кіт Анна

Гриб Дмитро

Овідько В?ячеслав

Швець Олександр

2009

Кульбаба Андрій

Погребна Юлія

Мельник Наталія

Рипчук Євген

Слободянюк Карина

Трусова Ілона

2007

Руда Ольга

Карапетян Тамара

Чупира Анастасія

Бернарда Олександр

Звірська Ілона

2014

Швець Олександр

Малиновська Анастасія

Ігнатієва Наталя

Березецька Анастасія

2004

 

Широка Наталя

Хурхач Анастасія

Джура Олена

 

2010

Манільчук Марина

Гладиш Олег

 

Дворцова Олена

Рожаловська Богдана

Боклаг Юлія

 

Вовк Марина

Саварин Іван

Казмірук Антоніна

 

Томич Павло

Зеленін Валерій

Василиша Анастасія