ееее
 
 

Учням

 

УВАГА! Навчаємось вдома!

 

Дистанційне навчання вч. Паращук Н. А., біологія

6 кл. опрацювати параграф 31, виконати завдання ст.142

8 кл. опрацювати параграфи 35, 37

9 кл. опрацювати параграфи 49,51,52,53,68

11А кл. опрацювати параграфи 19, 20

11Б кл. опрацювати параграф 18

 

Дистанційне навчання вч. Кульбаба Л. М.

Дистанційне навчання вч. Кошельник В. В.

 

 

 

СТАТУТ НВК №9 М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Всеукраїнський соціальний проект "Вільний доступ до науково-популярних джерел інформації"

 

Єдині вимоги до учнів НВК №9 м. Хмельницького

Правила поведінки учнів НВК №9 м. Хмельницького

 

На виконання рішень колегії департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА   від 12 грудня 2015 року та з метою підвищення ефективності і результативності підготовки учнів до ЗНО 2016  з історії України Хмельницький ОІППО з 8 грудня започатковує роботу постійно-діючого консультаційного пункту для випускників 2016 року. Консультпункт працюватиме в он-лайн-режимі. Підключитися до консультпункту можна за посиланням:  http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/history/

 

Хмельницький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області інформує:

“Останнім часом часто відзначаються випадки виявлення громадянами підозрілих предметів, які можуть виявитися вибуховими пристроями. Подібні предмети виявляють у транспорті, на сходових майданчиках, біля дверей квартир, в установах та в громадських місцях. Як поводитися при виявленні? Які дії роботи? Якщо виявлений предмет не повинен, як вам здається, перебувати “в цьому місці і в цей час”, не залишайте цей факт без уваги. Якщо ви виявили забуту або безхазяйну річ у громадському транспорті, опитайте людей, що знаходяться поруч. Постарайтеся встановити, чия вона чи хто міг її залишити. Якщо господар не встановлений, негайно повідомте про знахідку водію. Якщо ви  виявили підозрілий предмет у під’їзді свого будинку, опитайте сусідів, можливо, він належить їм. Якщо власника не встановлено – негайно повідомте про знахідку у найближчий відділ поліції по тел. 102. Якщо  ви виявили підозрілий предмет в установі, негайно повідомте про знахідку адміністрацію. У всіх перерахованих випадках: не чіпайте і не відкривайте знахідку; зафіксуйте час виявлення знахідки; постарайтеся зробити так, щоб люди відійшли якнайдалі від небезпечної знахідки; обов'язково дочекайтеся прибуття оперативно-слідчої групи та рятувальників; не забувайте, що ви є самим важливим очевидцем; виключіть використання мобільних телефонів, засобів радіозв’зку, інших засобів, здатних викликати спрацювання радіопідривача; після прибуття представників правоохоронних органів – вказати місце знаходження підозрілого предмета. Пам’ятайте: Зовнішній вигляд предмета може приховувати його справжнє призначення. Як камуфляж для вибухових пристроїв використовуються звичайні побутові предмети: сумки, пакети, згортки, коробки, іграшки і т.п. Ознаки наявності вибухових пристроїв: присутність проводів, невеликі антени, наявність скотчу; шум з виявленого предмета (цокання годинника, клацання); наявність на знайденому предметі джерел живлення (батарейки); розтяжки з дроту, шпагату, мотузки; незвичайне розміщення виявленого предмета; специфічний, не властивий до навколишньої місцевості, запах; безгоспні портфелі, валізи, сумки, пакунки, мішки, ящики, коробки.
Ще раз нагадуємо: не робіть самостійно ніяких дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями – це може призвести до їх вибуху, численних жертв і руйнувань!
УВАГА! Знешкодження вибухонебезпечного предмету на місці його виявлення проводиться тільки фахівцями МВС, СБУ, ДСНС”.

 

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ НАСЕЛЕННЯ у разі
ВИЯВЛЕННІ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТА,
ЯКИЙ МОЖЕ ВИЯВИТИСЯ САМОРОБНИМ
ВИБУХОВИМ ПРИСТРОЄМ

 Якщо ви виявили підозрілий предмет - не залишайте цей факт без уваги!
Не чіпайте «нічийні» пакети (сумки, коробки і т.д.) і не підпускайте до них інших.

Повідомте про знахідку співробітнику поліції.

  • не розпаковуйте знахідку;
  • зафіксуйте час виявлення знахідки;
  • постарайтеся зробити так, що б люди відійшли якнайдалі від ймовірно небезпечної знахідки;
  • обов'язково дочекайтеся прибуття оперативно-слідчої групи;
  • не забувайте, що ви є основним очевидцем.

 

Пам'ятайте! Зовнішній вигляд предмета може приховувати його справжнє призначення. Як камуфляж для вибухових пристроїв використовуються звичайні сумки, пакети, згортки, коробки, іграшки і т.п.
Ви відповідаєте за життя і здоров'я ваших дітей. Роз'ясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або у під'їзді, може становити небезпеку для життя.
Не проводьте самостійних дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями, - це може призвести до їх вибуху, жертв, травмувань, руйнувань.